Nasze galerie

Liczba zdjęć: 8
W dniu 17 września 2022 roku odbyło się zarybienie zbiorników: 610z karpiem w ilości 1 182 kg 638 karpiem w ilości 235 kg Z wędkarskim pozdrowieniem - Zarząd Koła 78 JAS-MOS
Liczba zdjęć: 10
W dniu 07 sierpnia 2022r. na zbiorniku Paruszowiec w Rybniku odbyły się zawody o Puchar Lata. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył Kolega Krzysztof Sobczuk, drugi był Kolega Kamil Chaciewicz, a trzeci Kolega Wiesław Lejk. Gratulujemy.
W dniu 17 lipca 2022r. na zbiorniku Olza 633 odbyły się zawody o Puchar Kapitana sportowego. Po zaciętej rywalizacji zwyciężył Kolega Wiesław Goryl, drugi był Kolega Wiesław Lejk, a trzeci Kolega Kamil Chaciewicz. Gratulujemy. Zawodnicy łowili głównie małe ryby, nierzadko walcząc z niewymiarową wzdręgą i wszechobecnymi sumikami karłowatymi.
W dniu 10.07.2022 roku na zbiorniku Papierok rozegrano zawody o Puchar Zarządu. W trudnej pogodzie i przy słabym żerowaniu ryb zwyciężcą okazał się kolega Wiesiek Goryl. Gratulujemy!
W dniu 2 lipca 2022 roku na dobrze znanym nam zbiorniku Papierok zostały rozegrane zawody o Puchar Prezesa. Przekonujące zwycięstwo odniósł Kolega Piotr Gierak. Drugi był Kolega Jerzy Suwisz, a trzeci Kolega Marek Duński. Zwycięzcom gratulujemy!
Liczba zdjęć: 2
W dniach 25 i 25 czerwca odbyły się Karpiowe Mistrzostwa Koła 78 Jas-MOS na zbiorniku WODNA DOLINA. Zwycięzcą z imponującym wynikiem ponad 60 kg ryb został Kolega Marek Ignaszewski. Drugie miejsce z równie imponującym wynikiem 52 kg ryb zajął Kolega Piotr Gierak. Trzeci był Kolega Leszek Grygier. W 24 godzinnych zawodach 13 uczestników złowiło ponad 340 kg ryb. Szczerze gratulujemy i zazdrościmy :) Do zobaczenia nad wodą.
Liczba zdjęć: 25
Dnia 22 czerwca na zbiorniku GWARUŚ odbyły się zawody o Puchar Emeryta. W klasyfikacji 55+ zwyciężył Kolega Wiesław Lejk, zaś w klasyfikacji 65+ zwyciężył Prezes Koła, Kolega Mariusz Wrzeszkiewicz. 13 uczestników złowiło łącznie ponad 132 kg ryb. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a przede wszystkim zwyciężcom.
Dnia 11 czerwca na zbiorniku GWARUŚ rozegrane zostały zawody o Puchar Wiosny. Zwyciężył w pięknym stylu Kolega Piotr Dudek. Drugi był Kolega Piotr Gierak, a trzeci Kapitan Sportowy Kolega Henryk Kuczera. Ryby dopisały, jak to zwykle bywa na zbiorniku GWARUŚ. Zwycięzcom gratulujemy!
Liczba zdjęć: 28
W dniu 04.06.2022 na zbiorniku Erg w Żorach rozegrano zawody wędkarskie Młode talenty Rejonu VI. Zwyciężył Maciej Stepnowski 3310 pkt z koła 49 Rybnik przed Magdaleną Suwisz 2495 pkt i Julia Sołtan 2150 pkt obie z koła 78 Jas-Mos.